Our Team

Księgowa / Księgowy

Praca: Księgowa / Księgowy

Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2466876, z dnia 2019-05-30

Miejsce pracy: lubuskie / Wschowa

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
  • znajomość przepisów o rachunkowości oraz podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych
  • analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach KG;
  • księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • rozliczanie delegacji;
  • monitorowanie zobowiązań i należności .
  • pozyskiwanie nowych dostawców

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min.3 lata
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • zdolności analityczne, dokładność, sumienność, komunikatywność;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- mile widziana.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.