Our Team

Młodszy Specjalista ds. Controllingu Kosztowego

Praca: Młodszy Specjalista ds. Controllingu Kosztowego

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Raportowanie oraz analiza kosztów administracyjnych
  • Uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca księgowego
  • Raportowanie do Dyrektorów, Zarządu oraz Grupy Generali
  • Współpraca z innymi jednostkami w firmie, w szczególności z departamentami Księgowości, Logistyki oraz IT
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci kierunków: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, bądź pokrewnych
  • Zainteresowanie obszarem controllingu kosztowego
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Twoje korzyści:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach