Our Team

Pracownik Działu Księgowości

Praca: Pracownik Działu Księgowości

W związku z dynamicznym rozwojem firmy RE-Bau Sp. z o.o. –- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków - Krowodrza

Opis stanowiska:
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Wprowadzanie dokumentów zakupowych,
  • Księgowanie raportów kasowych,
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami,
  • Przygotowywanie zestawień.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, licencjat (ekonomiczne),
  • Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Doświadczenie w zakresie rozliczeń podatkowych i rachunkowych,
  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność, rzetelność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.