Our Team

Referent ds. księgowości

Praca: Referent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Luboń
Numer: StPr/21/0495
OBOWIĄZKI:
Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami, rejestracja (w tym skanowanie) faktur zakupu w ERP, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi, wsparcie działu księgowości w codziennej pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

Wymagana dobra obsługa komputera.

Miejsce pracy:

Luboń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu