Our Team

Specjalista ds. personalnych

Praca: Specjalista ds. personalnych

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Ref.No: SPJS 04/2021
OPIS STANOWISKA
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowe;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywaniem list płac;
  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w naliczaniu wynagrodzeń;
  • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń;
  • Znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.