Our Team

Accountant / Finance Controller

Praca: Accountant / Finance Controller

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w branży produkcyjnej w sektorze Automotive, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja i zarządzanie działem finansowo – księgowym w firmie.
  • Przygotowywanie raportów ksiegowych oraz statystyk miesięcznych / kwartalnych / rocznych.
  • Samodzielne przygotowywanie deklaracji VAT i CIT.
  • Przygotowywanie rozliczeń kadrowych pracowników.
  • Obsługa kadrowo-płacowa.
  • Opracowywanie i utrzymywanie standardów wewnętrznej księgowości oraz kontroli.
  • Koordynacja audytów finansowych.
  • Odpowiedzialność za terminowe miesięczne sprawozdania finansowe, płatności, przepływy pieniężne.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów.
  • Doświadczenie w sporządzaniu rozliczeń deklaracji VAT
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Samodzielność oraz wysokie zdolności interpersonalne i analityczne.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne warunki pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Duży zakres samodzielności przy realizacji zadań.