Our Team

Asystent / Asystentka ds. Księgowości

Praca: Asystent / Asystentka ds. Księgowości

Dla naszego Klienta, lidera w branży Nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ ki ds. Księgowości. Dana osoba będzie miała okazję szkolić się, zdobywać doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, a także rozwijać się w międzynarodowej firmie. Idealny/ a kandydat/ ka jest podczas studiów zaocznych z obszaru finansów/ księgowości/ ekonomii oraz posługuje się językiem angielskim na poziomie dobrym. Praca w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku. Firma zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pełen pakiet benefitów.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej;
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych do systemu finansowego;
  • Rejestracja faktur zakupu w elektronicznym systemie zatwierdzania;
  • Praca z dokumentacją finansową.
Wymagania:
  • Wiedza finansowo - księgowa;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Proaktywność;
  • Samodzielność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Skrupulatność.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny
  • Pracę w gronie profesjonalistów w międzynarodowej organizacji.