Our Team

Asystent / asystentka ds. księgowości

Praca: Asystent / asystentka ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
- Wprowadzanie faktur do systemu. Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wew. procedurami w firmie. Pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Pomoc w sporządzaniu deklaracji. Kontakt z klientami. Dodatkowe prace wykonywane na potrzeby działu księgowości.- Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość programu księgowego OPTIMA.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach