Our Team

Asystent / Asystentka w Dziale Controllingu

Praca: Asystent / Asystentka w Dziale Controllingu

People make places
Miejsce pracy: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie zespołu w raportowaniu oraz procesach dotyczących zamknięcia miesiąca
  • Pomoc w przygotowaniu raportów i analiz finansowych
  • Sporządzanie analiz ad-hoc z zakresu finansów i controllingu
  • Współpraca z controllingiem biznesowym
  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach
Dlaczego Ty?
  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów z zakresu Controllingu, Finansów i Rachunkowości lub Ekonomii
  • Bardzo dobrze posługujesz się MS Excel
  • Znasz j. angielski w stopniu zaawansowanym
  • Posiadasz umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Posiadasz podstawową znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, controllingu oraz finansów przedsiębiorstw
  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Controllingu w międzynarodowej organizacji,
  • Wsparcie mentora we wdrożeniu do obowiązków i ich realizacji
  • Elastyczny czas pracy, możliwość rozpoczęcia pracy między godziną 8:00 a 9:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Rozwój w firmie poprzez realizację szkoleń i możliwości awansu