Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
Miejsce pracy: Pińczów
Numer: StPr/21/0084
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z działalnością oraz organizacją biura; poznanie dokumentów księgowych mikro i małych przedsiębiorstw; Zapoznanie się z dokumentacją finansowo-księgową i kadrową; Dokumentacja ZUS/PŁATNIK - program ZUS; Zapoznanie się z dokumentacją i zasadami prowadzenia ksiąg rachunkowych; Obsługa programów PŁATNIK, OPTIMA, Tax-Pro; Poznanie form opodatkowania; Sporządzanie sprawozdawczości; Sporządzanie VAT 7, Pit5, IPK.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: ekonomiczne
Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: ekonomiczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak, kierunek: ekonomiczne

Wymagania inne:

Staż dla osób bezrobotnych do 30 r. ż. zarejestrowanych w PUP Pińczów w ramach programu POWER

Miejsce pracy:

Pińczów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie