Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/21/0256
OBOWIĄZKI:

segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym; przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych; wprowadzanie do systemu finansowo- księgowego zadekretowanych dokumentów; kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących; przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami; wypełnianie formularzy podatkowych i sporzadzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych; archiwizowanie dowodów księgowych; organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i PPOŻ; obsługa programów księgowych OPTIMA, PŁATNIK, system obsługi PFRON

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach