Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie
Miejsce pracy: Włodawa
Numer: StPr/21/0277
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie z ogólnymi zasadami pracy obowiązującymi w szpitalu, 2. Zapoznanie z obiegiem dokumentów, Regulaminem, Statutem SPZOZ, instrukcją kancelaryjną, 3. Obsługa komputera, urządzeń biurowych, 4. Wykonywanie czynności wynikających z zakresu obowiązków asystenta ds. księgowości, 5. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - 1 m-c mile widziane

Miejsce pracy:

Włodawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie