Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0275
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie dokumentacji pod względem formalno-rachunkowym. Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów. Porzygotowanie korespondencji z kontrahentami. Staż w Nowym Sączu w godz. 7.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego