Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/24/0172
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie zamówień do systemu, przyjmowanie towaru w systemie (zakupy krajowe i zagraniczne), wystawianie faktur, obsluga korespondencji, prace administracyjno-biurowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Obsługa urządzeń biurowych, obsługa Ms Office, znajomość wystawiania faktur, doświadczenie w pracy na programie handlowym/sprzedażowyminne: dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce