Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Rzezawa
Numer: StPr/24/0136
OBOWIĄZKI:
Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych,sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcamiwprowadzenie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentówkompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygującychprzygotowywanie korespondencji z kontrahentami urzędami i bankamiwypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych, archiwizowanie dowodów księgowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, praca w godzinach 08:00 - 16:00. Miejsce pracy Rzezawa.

Miejsce pracy:

Rzezawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni