Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1431
OBOWIĄZKI:
pomoc księgowej, segregacja i układanie dokumentównauka podstaw księgowościobsługa urządzeń biurowychkorespondencje z kontrahentami i urzędami bankowymiarchiwizacja dokumentówkompletowanie dokumentów księgowychStaż odbywać się będzie w Fordonie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, wyższekierunki: ogólne lub ekonomiczneobsługa komputera umiejętności analitycznepodstawowy angielski- mile widziane

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy