Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/24/0993
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Zapoznanie się z ustawą opodatku dochodowym od osób fizycznych.3. Zapoznaie się z ustawą o systemie ubezpieczeń społecznych.B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Gromadzenie i segregowanie dokumentów.2. Ujmowanie zdarzeń księgowych w systemie OPTIMA. 3. Przygotowanie korespondencji do Urzędu Skarbowego i innych.4. Obsługa poczty e-mail.5. Weryfikacja dokumentów księgowych.6. Segregacja dowodów księgowych w systemie OPTIMA.7. Obsługa platformy PUE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Oferta stażu w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi, finansowanego ze środków Funduszu Pracy przyznanych z Rezerwy Ministry. Wymagania organizatora: wykształcenie minimum średnie.

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach