Our Team

Asystent ds. księgowości k/m

Praca: Asystent ds. księgowości k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/12724
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie dokumentów- dekretacja dokumentów- prowadzenie Uproszczonej księgowości - naliczanie podatków - naliczanie składek ZUS - wsparcie współpracowników - kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wymagania: podstawowa znajomość języka angielskiego, chęć do nauki, operatywność, dobra organizacja pract, sumienność.Obowiązki: - wprowadzanie dokumentów- dekretacja dokumentów- prowadzenie Uproszczonej księgowości - naliczanie podatków - naliczanie składek ZUS - wsparcie współpracowników - kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS *wynagrodzenie zasadnicze + szkolenie z języka angielskiego, pakiet medyczny, karta Sport&Kultura, telefon służbowy

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy