Our Team

Asystent ds. księgowości

Praca: Asystent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0052
OBOWIĄZKI:
Weryfikacja i księgowanie dokumentów finansowych • Dostarczanie dokumentacji pomocniczej do audytów • Zgłaszanie wszelkich problemów związanych z awariami oprogramowania i sprzętu • Dostarczanie raportów ad hoc przełożonemu • Codzienne, cotygodniowe, comiesięczne aktualizowanie KPI • Zapewnianie wysokiej jakości wewnętrznej obsługi klienta.Miejsce pracy: ul. Stanisława Dubois 41, 52-207 Wrocław, tel.: 71 661 03 97Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 7-15Kontakt z pracodawcą: telefoniczny 71 3820-100 Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe biegła obsługa komputera znajomosć języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - poziom B2 wq mowie i piśmie obsługa pakietu MS office obsługa programu MS Excel - poziom zaawansowany, mile widziana znajomość programów księgowych JDE, D3doświadczenie w pracy w biurze minimum 1 rok

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 460 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu