Our Team

Asystent Działu Kontrolingu

Praca: Asystent Działu Kontrolingu

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko
Zakres obowiązków:
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Wspieranie procesu budżetowania sprzedaży
  • Przeprowadzanie analiz ad-hoc i raportów sprzedażowych
  • Zaangażowanie w projekty poprawy marżowości
  • Nadzór nad poprawnością danych podstawowych w narzędziu kontroli sprzedaży
  • Rozwijanie procesu kontroli sprzedaży
  • Nadzór nad procesem zarządzania ryzykiem kredytowym
  • Kontroling operacyjny
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku pracy mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
  • Możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego