Our Team

Asystent księgowego

Praca: Asystent księgowego

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Asystent księgowego
Miejsce pracy: Leżajsk
Numer: StPr/24/0349
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie dokumentów oraz monitorowanie faktur w systemie, księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie prostych operacji gospodarczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa komputera - MS OFFICE


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leżajsk


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie



    Podobne oferty pracy

  • Lokalizacja:

    Warszawa

    BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

    Tax Assistant (Transfer Pricing)

    Oferujemy:elastyczną formę zatrudnienia (zależnie od Twoich preferencji - umowa o pracę lub umowa zlecenie)hybrydowy tryb pracyfinansowe wsparcie w...

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj

  • Lokalizacja:

    Ciechanów

    Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

    Asystent do spraw księgowości

    przygotowywanie zestawień finansowych, np. ksiąg rozrachunkowych, uzgadnianie salda z kontrahentami, wprowadzanie dokumentacji do systemu finansowo -...

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj

  • Lokalizacja:

    Kielce

    Miejski Urząd Pracy w Kielcach

    Asystent do spraw księgowości

    wg. wnioskuWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczneWymagania inne:Umiejętność obsługi komputera, znajomość programów...

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

  • Lokalizacja:

    Łowicz

    Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

    Asystent do spraw księgowości

    staż EFS do 12 miesięcy, do 30 roku życiaWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceWymagania inne:

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj