Our Team

Asystent księgowy

Praca: Asystent księgowy

Ogłoszenie numer: 6782655, z dnia 2022-04-21

Havin Sp. z o.o

Poszukujemy pomocy do działu księgowości.

Miejsce pracy: Duchnice

Opis stanowiska

  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • odbiór i dystrybucja korespondencji działowej,
  • numerowanie zaksięgowanych dokumentów,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu Optima,
  • wydruk faktur elektronicznych,
  • sporządzanie wydruków na zlecenie przełożonego,
  • przenoszenie faktur sprzedaży pomiędzy spółkami do systemu,
  • wprowadzanie faktur zakupu do systemu.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość zagadnień księgowych,
  • mile widziana znajomość oprogramowania Comarch Optima (nie jest to jednak warunek konieczny).

Oferujemy

  • umowę o pracę na dalszym etapie współpracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole