Our Team

Asystent w dziale księgowości i administracji

Praca: Asystent w dziale księgowości i administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/21/0197
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie, segregowanie, weryfikacja, ewidencjonowanie dokumentów- realizowanie zadań zaopatrzenia pracowników w materiały biurowe, środki czystości i odzież- przyjmowanie i łączenie telefonów oraz przyjmowanie interesantów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie