Our Team

Asystentka / Asystent ds. Rozliczeń i Fakturowania

Praca: Asystentka / Asystent ds. Rozliczeń i Fakturowania

Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu realizacji zamówień i faktur.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów
Zadania:
  • Fakturowanie (wysyłka i wystawianie faktur)
  • Archiwizacja
  • Raportowanie oraz kontrola wpłat i rozliczeń
  • Współpraca z innymi działami
  • Praca w systemie RAKS
Wymagania:
  • Znajomość pakietu Office
  • Status studenta
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Praca w godzinach 8:00-16:00
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześniej
  • Premie kwartalne
  • Zniżki pracownicze
  • Integracja
  • Możliwości rozwoju i awansu