Our Team

Asystentka / Asystent Działu Fakturowania

Praca: Asystentka / Asystent Działu Fakturowania

Producent i właściciel marki Colorissimo zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm.

Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu realizacji zamówień i faktur.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów, Metro Stokłosy
Zadania:
  • praca w systemie RAKS
  • współpracę z innymi działami firmy
  • sprawdzanie wpłat, kontrola rozliczeń z klientami
  • wysyłanie i wystawianie faktur
  • archiwizacja dokumentacji
  • sporządzanie raportów
Wymagania:
  • znajomość pakietu Office
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie w wykonywanych zadaniach
  • status studenta
Oferujemy:
  • Gwarancja pracy w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Wsparcie młodego zespołu
  • Standardowe godziny pracy 8:00-16:00
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześniej
  • Premie kwartalne
  • Program rabatowy na nasze produkty dla pracowników
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Wygodna lokalizacja biura - obok stacji METRO STOKŁOSY