Our Team

Asystentka d/s księgowości

Praca: Asystentka d/s księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/20/0585
OBOWIĄZKI:
Obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rozliczenia podatków (ryczałt i KPiR), weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym i rachunkowym, dokonywanie podstawowych księgowań w KPiR, import i export plików jpk (do ewentualnego przyuczenia), weryfikacja prawidłowości dokonanych zapisów księgowych, sporządzenie deklaracji PIT i Vat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera, korzystanie z edytora tekstów Microsoft Word oraz obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel i korzystania z sieci Internet

Wymagania inne:

[Inne] : Od kandydatów oczekujemy samodyscypliny w zakresie organizacji własnego czasu pracy oraz umiejętności pracy w zespole. Szukamy osób, które potrafią łączyć zdarzenia gosp. w całość i myśleć logicznie analizując zdarzenia gosp.Doświadczenie w pracy w księgowości i umiejętności w zakresie znajomości księgowania w kpir będą dodatkowym atutem. Po okresie próbnym przewidujemy podwyżkę wynagrodzenia.Wymagany co najmniej 6-miesięczny staż pracy w księgowości.

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie