Our Team

Dyrektor Finansowy

Praca: Dyrektor Finansowy

JL to firma, która z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.

Specjalizujemy się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, użyteczności publicznych, przemysłowych i rolniczych. Budujemy z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu najnowszych technologii i sprzętu. Zajmujemy się również wynajmem sprzętu budowlanego i rusztowań.

Zadowolenie klienta stanowi dla nas najważniejszą wartość dlatego inwestujemy w doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Pozytywne referencje świadczą o profesjonalnym i rzetelnym podejściu do realizowanych projektów

Miejsce pracy: Łomża
Zakres obowiązków
  • Wdrażanie oraz doskonalenie procesów, narzędzi i systemów usprawniających pracę w firmie, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych
  • Wspieranie Zarządu Spółki poprzez dostarczanie informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji
  • Sporządzanie i kontrola modeli biznesowych do projektów inwestycyjnych, współpraca z kadrą zarządzającą inwestycjami
  • Optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych
  • Przygotowywanie budżetów, prognoz i planów strategicznych
  • Rekomendowanie spójnej struktury raportowania w ramach spółki oraz kontrola
  • Przygotowywanie i analizowanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów i innych analiz, w celu zapewnienie efektywnego zarządzania finansami
  • Rekomendacja rozwiązań w zakresie kluczowych KPI operacyjnych
  • Stałe monitorowanie wykorzystania zasobów spółki (koszty/nakłady inwestycyjne) oraz identyfikacja obszarów optymalizacji działalności oraz modelu oceny efektywności inwestycji w oparciu o ROI
  • Identyfikowanie obszarów wymagających poprawy
  • Nadzór nad sprawozdawczością i raportowaniem finansowym do Zarządu spółki
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu dokumentów i informacji
  • Kontrola płatności przychodzących i wychodzących
  • Aktywne kształtowanie polityki rachunkowości w firmie
  • Inicjowanie zmian w obszarze optymalizacji procesów księgowych i optymalizowanie polityki podatkowej;
  • Kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowym
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o kierunku finanse, rachunkowość itp
  • Doświadczenie minimum 3 letnie w pracy w finansach i księgowości na stanowisku kierowniczym
  • Praktyczna wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej, przepisów podatkowych i procesów księgowych
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, rozwiązywania problemów oraz współpracy w zespole
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i kierownicze
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy realizacji inwestycji
  • Mile widziana znajomość prawa budowlanego
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy