Our Team

Fakturzystka / Asystentka Księgowej

Praca: Fakturzystka / Asystentka Księgowej

BALTRA FOOD, to w 100% polska firma z polskim kapitałem zajmująca się sprzedażą produktów rolno-spożywczych. W związku z rozwojem poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko Fakturzystka / Asystentka Ksiegowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Fakturzystka / Asystentka Ksiegowej będzie odpowiedzialna za rozliczanie transakcji; wystawianie faktur krajowych i zagranicznych, kontrolę faktur, kompletowanie dokumentów finansowych dla księgowej; monitorowanie płatności; rejestrowanie wpływów i planowanie wypływów.

Wymagania:

  • wykształcenie: min. średnie;
  • doświadczenie: min. 2 lata;
  • wiek: nieistotny;
  • jezyki obce: mile widziany jakikolwiek europejski;
  • znajomość obsługi komputera, e-mail, internetu, Excela: konieczna dobra;
  • wiedza z zakresu księgowości/rachunkowości: poparta pracą w dziale księgowości;
  • cechy charakteru: samodzielna i zorganizowana; umysł bardziej ścisły; skrupulatna i dokładna ale bez przesady; konkretna; pracowita.

Oferujemy:

  • stałą umowę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • spokojną pracę w przyjaznym, wspierającym się zespole oraz możliwość rozwoju wraz ze wzrostem osiągnięć firmy;
  • dogodną lokalizację blisko dworca kolejowego Warszawa Wschodnia.