Our Team

Główny Analityk Finansowy

Praca: Główny Analityk Finansowy

Generalny Wykonawca robót budowlanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie procesu planowania finansowego krótko i długoterminowego, w tym przygotowanie budżetu, forecastów wraz z kontrolą ich realizacji
  • Dostarczenie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji
  • Monitorowanie okresowych wyników finansowych ich analiza oraz identyfikacja odchyleń
  • Bieżąca analiza płynności finansowej organizacji wraz z analizą ryzyka ekonomicznego
  • Współpraca z firmami audytorskimi w zakresie realizacji projektów budowlanych
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca
  • Sporządzanie wycen kontraktów
  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby zarządu i kadry kierowniczej
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc
  • Współpraca z wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy
  • Koordynacja prac podległego zespołu
  • Doświadczenie w branży budowlanej
Wymagania:
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe (controlling, finanse, budownictwo)
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office w tym w szczególności Excel
  • Atutem będzie znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatkowe benefity w postaci karty multisport, ubezpieczenie grupo

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.