Our Team

Head of Internal Audit Departament

Praca: Head of Internal Audit Departament

Rekrutacja dla lidera z branży chemicznej na stanowisko:
Miejsce pracy: Szczecin
Główne obowiązki:
  • Zarządzanie audytami wewnętrznymi w Spółce - planowanie, prowadzenie procesów audytowych
  • Prowadzenie dokumentacji związanych z czynnościami audytowymi oraz dokumentowanie i zabezpieczanie dowodów
  • Kontrola i weryfikacja nieprawidłowości - ustalanie przyczyn i skutków
  • Przygotowywanie analiz, sprawozdań i informacji związanych z audytem
  • Przygotowywanie rocznego planu audytów
  • Identyfikacja obszarów ryzyka w Spółce
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (prawo, finanse, rachunkowość etc.)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze audytu / kontroli wewnętrznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Kwalifikacje do przeprowadzenia audytu wewnętrznego zgodnie z art. 275 ustawy z dnia 27.08.2009r. o finansach publicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę przy prestiżowym projekcie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do wypoczynku)