Our Team

Kierownik do spraw kontroli księgowej

Praca: Kierownik do spraw kontroli księgowej

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Podstawowe zadania:
  • wprowadzanie do systemu faktur i korekt;
  • kontrola  księgowa sklepów oraz faktur kosztowych pod względem merytorycznym
  • współpraca z główną księgową
  • nadzór nad działem księgowości
  • Inne bieżące zadania związane z  działem administracji
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów księgowych
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie grupowe