Our Team

Kierownik do spraw strategii i planowania

Praca: Kierownik do spraw strategii i planowania

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/3225
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i wdrażanie długoterminowych strategii firmy, opracowywanie szczegółowych planów operacyjnych, oraz analizowanie danych i raportowanie wyników. Kierownik nadzoruje kluczowe projekty, zarządza zespołami projektowymi i współpracuje z innymi działami w celu realizacji strategii. Dodatkowo, odpowiada za rozwój i doskonalenie procesów planistycznych oraz kontrolę kosztów i budżetowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie