Our Team

Kierownik ds. Polityki Cenowej

Praca: Kierownik ds. Polityki Cenowej

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Formułowanie i wdrażanie strategii oraz polityki cenowej celem poprawy rentowności
  • Rozwój narzędzi analitycznych i prognostycznych
  • Analiza pozycji kosztowej i rynkowej jako elementów pozycjonowania
  • Analiza konkurencyjności pod względem polityki i strategii cenowej, monitorowanie otoczenia konkurencyjnego, analiza wpływu polityki cenowej na rentowność
  • Nadzorowanie cen i warunków sprzedaży zawartych w umowach (badanie marżowości)
  • Zarządzanie i utrzymywanie jakości oraz spójności danych
  • Tworzenie, wdrażanie i optymalizacja procesu cenowego
  • Nadzór i zarządzanie kategoryzacją punktów sprzedaży (apteki, drogerie)
  • Inicjowanie działań optymalizacyjnych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia, Zarządzanie, Controlling, Matematyka)
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w obszarze polityki cenowej
  • Biegła znajomość narzędzi i strategii pricingowych
  • Wiedza z zakresu finansów (rachunek wyników)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Power BI)
  • Znajomość SQL
  • Mile widziana znajomość ZSA, AOW & OmniPharm
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Rzetelność, dokładność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Znajomość branży farmaceutycznej będzie dużym atutem
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program poleceń pracowniczych
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program „Możesz na nas liczyć”
Naszym pracownikom zapewniamy:
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".