Our Team

Kontroler Finansowy / Operacyjny

Praca: Kontroler Finansowy / Operacyjny

SURET powstał w 1992 r. i od początku stawiał na specjalistyczną obsługę firm produkcyjnych. W pierwszych latach działał w obszarze intra-logistyki i serwisu wózków widłowych, następnie poszerzył ofertę o relokacje i instalacje linii produkcyjnych, głównie dla branży automotive.
Dzisiaj SURET jest spółką portfelową THC – wiodącego funduszu private equity w Europie Środkowej, który koncentruje się na sektorze rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstwach w Polsce. Fundusz zapewnia spółce stabilność oraz konsekwentnie realizowaną strategię rozwoju.
Trzon 590 osobowej kadry SURET to ponad 100 specjalistów technicznych, inżynierów, mechaników, automatyków, elektryków i monterów oraz 400 operatorów wózków widłowych, magazynierów, pracowników produkcji oraz mobilne zespoły mechaników, automatyków i elektryków. W związku z rozwojem naszej spółki do nowotworzonego działu poszukujemy do naszego zespołu:
Miejsce pracy: Dębica
Twój zakres obowiązków
  • Regularne opracowywanie prognoz realizacji budżetów, planów i kalkulacji w ramach realizowanych projektów operacyjnych,
  • Koordynacja operacyjna i nadzór nad dynamicznym wsadem danych do narzędzi kontrolingowych
  • Identyfikacja ryzyka oraz określenie i śledzenie kluczowych wskaźników projektów (plan vs. rzeczywiste odchylenia, procent ukończenia projektu, itp.)
  • Kontrola kosztów projektów,
  • Comiesięczne raportowanie i dotycząca stanu projektów, w tym przewidywane ryzyka,
  • Śledzenie zmian technicznych i finansowych w projektach oraz zarządzanie roszczeniami
  • Określanie wpływu zmian na realizację projektu we współpracy z kierownikami projektu,
  • Kontakt z kierownikami projektów i budowy w związku z kwestiami kosztowymi
  • Optymalizacja procesów w obszarach controllingu projektów i administracji projektami,
Nasze wymagania
  • Wykształcenie ekonomiczne lub techniczne, preferowana specjalizacja w obszarze kontrolingu,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku tj. Kontrolera Finansowego i/lub Kontrolera Operacyjnego najlepiej w branżach usług przemysłowych np. relokacji przemysłowej, logistyki, budowalno-inżynieryjnej,
  • Doświadczenie wcześniejsze na stanowiskach: kosztorysanta czy kierownika projektów, mile widziane,
  • Wiedza i/lub doświadczenie na temat zarządzania projektami,
  • Umiejętności analityczne oraz numeryczne,
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Pragmatyczny, niezależny i zorientowany na wyniki styl pracy
  • umiejętność pracy zespołowej w ramach prac projektowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dogłębna znajomość programów Ms Excel i MS Project,
  • prawo jazdy kategorii B
Mile widziane
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemach ERP, w szczególności Ennova.
To oferujemy
  • Pracę w spółce inżynieryjnej będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy i kompetencjom;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Wsparcie doświadczonej kadry;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Wysyłając cv prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści zamieszczonej poniżejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Suret Sp. z o.o. z siedzibą w Dębicy i Tar Heel Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zapisami art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.