Our Team

Księgowa ds. kadrowo - płacowych

Praca: Księgowa ds. kadrowo - płacowych

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/2092
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z umową, m.in.: prowadzenie spraw kadrowych spółki/akta osobowe, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie sekretariatu, naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne, deklaracji rozliczeniowych do US i ZUS, prowadzenie kasy spółki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie