Our Team

Księgowa / Księgowy / Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Praca: Księgowa / Księgowy / Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Ogłoszenie numer: 4065547, z dnia 2020-12-27

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego

zatrudni na podstawie umowy o pracę: Księgową / Księgowego / Starszą Księgową / Starszego Księgowego

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • kontrola formalno – rachunkowa faktur, w tym weryfikacja faktur zgodnie z zawartymi umowami,
  • dekretowanie, księgowanie faktur i innych dowodów księgowych,
  • weryfikacja prawidłowości kosztów szczegółowych wg OPK,
  • uzgadnianie sald kont rozrachunkowych,
  • sporządzanie not obciążeniowych i not korygujących,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • współpraca w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych i zamykania ksiąg rachunkowych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne, mile widziane wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie w pracy w księgowości w zakresie ewidencjonowania dokumentów księgowych,
  • mile widziane doświadczenie w podmiotach leczniczych,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia ewidencji gospodarki materiałowej,
  • analityczne myślenie,
  • znajomość zasad prowadzenia księgowości,
  • znajomość systemu Finansowo-Księgowego Asseco będzie dodatkowym atutem,
  • predyspozycje osobowościowe: sumienność, rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, komunikatywność.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie.