Our Team

Księgowa / Księgowy

Praca: Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 4157821, z dnia 2021-02-01

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Radziejowice-Parcel

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,
  • wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym,
  • przygotowywanie płatności w systemach bankowych,
  • księgowanie wyciągów,
  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • dostarczanie danych na potrzeby audytów oraz innych instytucji zewnętrznych,
  • komunikowanie się z polskimi i zagranicznymi kontrahentami,
  • bieżące wsparcie w realizacji zadań działu księgowości,
  • bieżące wsparcie w realizacji zadań z zakresu kadr i płac.

Wymagania

  • minimum 2 -letnie doświadczenie w obszarze księgowości i rachunkowości,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń,
  • znajomość programu typu ERP ,
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz plików excel
  • znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie, / średnio-zaawansowana
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy z zespole,
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki – konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, prywatne ubezpieczenie medyczne, unormowany czas pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.