Our Team

Księgowa / Księgowy

Praca: Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 4297743, z dnia 2021-03-12

Hydroinzynieria sp. z o.o.

Firma budowlana zajmująca się odwodnieniami inwestycji na terenie Dolnego Śląska

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych, księgowanie faktur kosztowych
  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • rozliczanie zaliczek
  • prowadzenie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • przygotowanie dokumentów dla biura księgowego

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej i rachunkowości
  • obsługa programu księgowego (mile widziana Optima)
  • samodzielność, rzetelność, dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy, sumienność oraz zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN