Our Team

Księgowa / Księgowy

Praca: Księgowa / Księgowy

Grupa Norautron, jest częścią grupy kapitałowej EMBRON, założoną w 1989 roku w Norwegii. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się produkcją elementów metalowych, elektronicznych i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Opis stanowiska:
  • weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych i magazynowych, wyciągów bankowych, dokumentów PK
  • weryfikacja rejestrów VAT
  • kontrola zgodności sald syntetycznych z kartoteką analityczną
  • obsługa przelewów bankowych
  • przygotowywanie analiz i raportów zarządczych
  • sporządzanie raportów finansowych
  • opracowywanie raportów GUS
Wymagania:
  • znajomość aktualnych przepisów prawno – podatkowych
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała organizacja własnej pracy
  • rzetelność, dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość systemu Microsoft Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę na zlecenie
  • miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Mechanics Sp. z o.o w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.