Our Team

Księgowa / Księgowy

Praca: Księgowa / Księgowy

KOIMEX SA – stabilnie rozwijająca się firma transportowo – spedycyjna specjalizująca się w przewozach międzynarodowych zorganizuje Twoją ścieżkę rozwoju kariery zawodowej. Masz doświadczenie w transporcie ? Chcesz je zdobyć ? W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Świebodzin, Kozia 3
Twój zakres obowiązków
  • Analizowanie dokumentów źródłowych pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym.
  • Wprowadzanie dokumentów zakupu, rozliczenie rozrachunków, magazyn, kasa gotówkowa i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
Nasze wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości.
  • Praktyczna i merytoryczna wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości oraz znajomość przepisów prawa podatkowego.
  • Wiedza i umiejętności z zakresu analizy kont i rozliczeń.
  • Umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel na dobrym poziomie.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, terminowość i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i proaktywnego rozwiązywania problemów.
  • Znajomość programu finansowo-księgowego Streamsoft Prestiż – mile widziane.
To oferujemy
  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki finansowe.
  • Wszelkie narzędzia i warunki do realizacji zadań.
  • Gwarantujemy świetną atmosferę w Dziale i wsparcie Zespołu.
  • Będziesz budować globalną markę w międzynarodowym środowisku.