Our Team

Księgowa

Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Księgowa
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1467
OBOWIĄZKI:
Dekretowanie i księgowanie dokumentów. Wystawianie FV sprzedażowych polskich i zagranicznych. Prowadzenie ewidencji księgowych. Rozliczanie delegacji służbowych. Prowadzenie kasy- raporty kasowe, inwentaryzacje. Umiejętność przygotowywania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS). Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, płace, prowadzenie magazynu konsygnacyjnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomiczne
Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: ekonomia
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie:wyższe lub średnie ekonomiczne, doświadczenieponad 1.5 roku w prowadzeniu firmy produkcyjnej oraz min. 2 lata w prowadzeniu ksiąg handloywch, komunikatywna znajomość j. angielskiego. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook). Mile widziana praca na systemie SYMFONIA. Umiejętności: przygotowywania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, znajomość przepisów CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości. Umiejętność pracy w zespole, radzenia sobie w sytuacjach stresowych, zdolności analityczne, rzetelność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu