Our Team

Księgowa

Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Księgowa
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/0065
OBOWIĄZKI:
wystawianie dokumentów sprzedaży, wprowadzanie dokumentów zakupu, rozliczanie dokumentów VAT(godziny pracy 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Miejsce pracy:

Biała Podlaska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

APLIKUJ TERAZ

    Podobne oferty pracy

  • Lokalizacja:

    Wałcz

    Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

    Księgowy

    wg zakresu

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

  • Lokalizacja:

    Giżycko

    Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

    Księgowa

    Obsługa programów komputerowych Word, Excel, ZUS- Płatnik, program księgowy- ryczałt, KPiR, VAT, dokumentacja kadrowo-księgowa.Wymagania...

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

  • Lokalizacja:

    Szczecin

    Vestas

    Accountant

    Are you an experienced Accountant? If you would like to join to international environment and be a part of wind industry - apply to this role. Finance...

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

  • Lokalizacja:

    Bydgoszcz

    Biuro Rachunkowo - Księgowe "Bilansista" Sp. z o. o.

    Księgowy / Księgowa

    Celem stanowiska Księgowy jest praca w Zespole Księgowych oraz wykonywania czynności z tym związanych.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Dekretowanie i księgowanie...

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj