Our Team

Księgowa/księgowy

Praca: Księgowa/księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/20/1179
OBOWIĄZKI:
Księgowanie w programie Comarch OPTIMA - podatkowa książka przychodów i rozchodów, rozliczanie podatku VAT i PIT, sporządzanie list płac i dokumentów rozliczeniowych ZUS w programie PŁATNIK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych
Uprawnienia: Znajomość programów OPTIMA,PŁATNIK,Microsoft Office
Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Przeworsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku