Our Team

Księgowy / Księgowa

Praca: Księgowy / Księgowa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

W Inter Cars S.A. cenimy kreatywność, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca, to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Do działu Zobowiązań poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Cząstków Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i lokalnymi procedurami
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i raportowanie w korporacyjnym systemie
  • Analiza i uzgadnianie sald kont Księgi Głównej
  • Doskonale rozumie specyfikę pracy w organizacji międzynarodowej

Od Kandydata oczekujemy:
  • Minimum rok doświadczenie na stanowisku księgowego/księgowej, młodszej księgowej
  • Znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania

Oferujemy:
  • Dostęp do szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej i profesjonalnym środowisku.
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole, wspierającym i dzielącym się wiedzą