Our Team

Księgowy

Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu
Księgowy
Miejsce pracy: Sowiny
Numer: StPr/20/0637
OBOWIĄZKI:
Księgowanie dokumentów,sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ KSIĘGOWYCH

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Sowiny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu