Our Team

Księgowy

Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Księgowy
Miejsce pracy: Przeworno
Numer: StPr/20/0352
OBOWIĄZKI:
Pełnienie funkcji księgowego, przestrzeganie dyscypliny budżetowej. Sporządzanie sprawozdawczośc finansowej i podatkowej łącznie z bilansem. Sporządzanie sprawozdawczości statystycznej, opracowywanie planu finansowego. Nadzór nad gospodarką finansową zakładu. Realizacją zadań finansowych po stronie dochodów i wydatków, sporządzanie sprawozdań z realizacji planu finansowego zakładu. Rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Kontrola dokumentów księgowych. Prowadzenie spraw pracowników zakładu w zakresie ZUS oraz rozliczeń z US. Przestrzeganie przepisów i norm ogólnych, w tym zarządzeń, instrukcji, regulaminów. Przestrzeganie zasad organizacyjnych zgodnie z regulaminem pracy zakładu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Miejsce pracy:

Przeworno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie