Our Team

Księgowy

Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Księgowy
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/1036
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi, kompletowanie i kontrola dokumnetów finansowych; współpraca z działem kadrowo-płacowym, analiza dokumentów i przygotowywanie odpowiednich zestawień do rozliczenia świadczeń dla pracowników

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe kierunkowe; staż pracy min. 3 lata; bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, znajomość obsługi MS Office, odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy własnej, mile widziana znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu