Our Team

Menedżer ds. Finansów i Administracji

Praca: Menedżer ds. Finansów i Administracji

Workplace: Kraków
Obowiązki:
  • Zarządzanie fakturami (zbieranie, śledzenie, koordynowanie),
  • Lokalne płatności i zakupy,
  • Obliczanie płatności dla kontrahentów, monitoring, raportowanie,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Analiza przepływów pieniężnych i formułowanie rekomendacji,
  • Organizacja motywacyjnych spotkań dla kontrahentów,
  • Koordynacja kontraktów z partnerami prawnymi,
  • Zarządzanie dokumentacją kontraktową.
Profil kandydata:
  • 7+ lat doświadczenia, znajomość polskich praktyk księgowości i zagadnień transgranicznych,
  • Doświadczenie w dokumentacji cen transferowych, znajomość faktoringu,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania finansami lub rachunkowości,
  • Doświadczenie w raportowaniu finansowym, budżetowaniu, kontroli kosztów w strukturach grupowych,
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie min. C1,
  • Doświadczenie w branży doradztwa IT będzie dodatkowym atutem,
  • Nieskazitelny rekord karny,
  • Referencje z poprzednich projektów lub od klientów,
  • Umiejętność krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia i pakiet korzyści,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się kulturze organizacyjnej,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego uczenia się,
  • Płaską strukturę zarządzania,
  • Elastyczność w metodach pracy,
  • Życzliwe i zrównoważone środowisko pracy,
  • Regularne wydarzenia firmowe,
  • Biuro w Krakowie z dostępem do kawy, herbaty, owoców, słodyczy,
  • Pracę w środowisku młodego i zaangażowanego zespołu.