Our Team

Menedżer ds. finansowych i operacji

Praca: Menedżer ds. finansowych i operacji

Nasz klient to firma dostarczająca artykuły wykończeniowe, istniejąca na rynku polskim od 2004 roku. Do swojego zespołu ekspertów firma poszukuje specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: FOM/2021

Opis stanowiska:

Finance & Operations Manager zajmuje się dystrybucją zasobów finansowych firmy, jest odpowiedzialny za planowanie budżetu oraz wspiera zespół zarządzający poprzez oferowanie wglądu i doradztwa finansowego, które pozwolą mu na podejmowanie najlepszych decyzji biznesowych dla firmy. FOM Nadzoruje działalność firmy na rynku polskim, wspiera Kierowników Regionalnych wiedzą finansową i operacyjną. Ściśle współpracuje z polskim i międzynarodowym zespołem.

Zadania:

  • Zbieranie, interpretowanie i przegląd informacji finansowych
  • Przewidywanie przyszłych trendów finansowych
  • Raportowanie do zarządu i interesariuszy oraz doradzanie, w jaki sposób może to wpłynąć na firmę i przyszłe decyzje biznesowe
  • Sporządzanie raportów finansowych dotyczących budżetów, zobowiązań, należności, wydatków itp.
  • Opracowywanie długoterminowych planów biznesowych w oparciu o te raporty
  • Przeglądanie, monitorowanie i zarządzanie budżetami
  • Opracowywanie strategii minimalizujących ryzyko finansowe
  • Analizowanie trendów rynkowych i konkurencji.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Analityczny umysł
  • Umiejętności negocjacyjne i zdolność do rozwijania silnych relacji roboczych
  • Świadomość handlowa i biznesowa
  • Dobre umiejętności komunikacyjne - zarówno pisemne, jak i ustne
  • Dbałość o szczegóły i chęć zgłębiania danych
  • Zdolność do trzymania się ograniczeń czasowych
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • elastyczne warunki pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy.