Our Team

Menedżer ds. kontroli finansowej

Praca: Menedżer ds. kontroli finansowej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/2582
OBOWIĄZKI:
1. Weryfikacja dziennych rachunków zysków i strat poprzez porównywanie i rozliczanie bilansów 2. Reprezentacja funkcji PC w kontaktach z innymi dzialami 3. Przeprowadzanie analitycznych przeglądow rachunku zysków i strat oraz bilansu 4. Przeprowadzanie analitycznych przeglądow rachunku zysków i strat dla nowych instrumentow oraz ich bilansu 5. Raportowanie kontroli, w tym odpowiedniej eskalacji problemów, punktow audytowych, poprawy kontroli, raportowanie zdarzeń i dokumentacji SOX 6. Wkład w rozwój i doskonalenie systemów strategicznych oraz ich wdrażanie, ciągłe doskonalenie lokalnych procesow oraz aplikacji EUCForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 8.00-16.00. Miejsce pracy: ul. Szczytnicka 9, 50-382 Wrocław Sala E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik działu finansowego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
Uprawnienia: Samodzielność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami.Wymagany dokument ukończenia studiów podyplomowych w zakresie aplikacji komputerowych.Wymagane doświadczenie zawodowe (min. 1 rok i 10 miesięcy) na stanowisku starszego specjalisty.Umiejętność raportowania zdarzeń i zarządzanie dokumentacją sox.Umiejętność doskonalenia systemów, procesów i aplikacji eucznajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 500 do 12 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu